ترجمه نیتیو و تخصصی کاملا حرفه ای

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام و وقت بخیر

دوستان یه مقاله pdf درباره مهندسی حمل و نقل ریلی موجود هست که باید ترجمه کاملا تخصصی و در حد نیتیو انجام بشه (تاکید میکنم ترجمه نیتیو) پس اونایی که ترجمه ماشینی یا نرم افزاری حتی با ویرایش حرفه ای انجام میدن پیشنهاد ندن

ترجمه کاملا فوق تخصصی و تایپ شده بسیار منظم در حد نیتیو و طلایی باید انجام شود..

مدت زمان حداکثر ده روز اگر کسی نتونه کل مقاله رو انجام بده مجبوریم تقسیم کنیم بین چند مجری. پس لطفا اول مقاله و حجم متنش ببینید بعد اگر ترجمه نیتیو و ممتاز ارائه میدید پیشنهادات خودتون بفرمایید. حتما فایل ببینید.  شکل های صفحات (7. 9. 18. 20. 27 سمت راست. 39. 56. 74. صفحات 80 تا 82 لازم نیست ترجمه شود)  بقیه همه چی باید ترجمه بشه و دقیقا مثل متن انگلیسی باشه هم به لحاظ رنگ فونت تیترها اصلی هم زیر عنوان ها

یه کتاب 400 صفحه ای دیگه ام هست که بعد اتمام این کار و در صورت ممتاز بودن کیفیت کار فعلی بلافاصله اون هم شروع به ترجمه خواهیم کرد.

لطفا اول فایل ملاحضه بعد قیمتتون برای کار درجه یک و نیتیو اعلام کنید..

هر روز هر مقدار که ترجمه میکنید بایدبفرستید تا بدیم استاد بررسی کنن و اگر مشکلی بود بگم اصلاح بشه پس کسی که نمیتونه روزانه قسمتی از کار تحویل بده پیشنهاد نده و بعد بهانه نیاره که در این صورت کار لغو میشه

لطفا لطفا لطفا توضیحات کامل بخونید. این کار حساس هست. باتشکر


+8500
+63152

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.