ساخت پاورپوینت به صورت خیلی فوری

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام، یک کنفرانس دارم که باید ارائه بدم، همه چی رو توی فایل ورد نوشتم و فقط باید زحمت بکشید براش پاورپوینت بسازید، کلای 13 صفحه است و بسیار ساده است. خیلی هم نمیخوام چیز خاصی باشه، فقط منظم باشه و بشه بهش نگاه کرد. (بخش هایی هم که زردرنگ هستن نمیخواد بیان توی پاورپوینت)

زمان خیلی برام مهمه و خیلی کار فوریه! خیلی فوری!

(حداکثر تا ساعت 22 امشب / یکشنبه 2 آذر)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

صجاد

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

20,000 تومان

امتیاز 9.43 (عالی) از 5 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 1434
نه روز پیش

Fayez1992

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 23 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 192
ده روز پیش

elena hosseini

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

25,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 1324
ده روز پیش
+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.