درخواست همکار به صورت اسپانسر در نوشتن مقاله ژورنالی در حوزه انرژی و محیط زیست

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام
مقاله 7 نفره و در وضعیت ریوایز. موضوع مقاله هم "Feasibility study of heliostat solar receiver system by energy, exergy, and economic analyses" می باشد.

 پوزیشن های اول تا سوم خالیه. برای مجله MDPI Energies فرستاده شده که open access هست و خب پولیه طبیعتا  و هزینه اشم تقریبا 2 هزار دلاره (البته نصفش تامین شده توسط نویسنده مسوول) و  تا دو ماه دیگه نهایت اکسپت میشه . هرچند این ژورنال کیو 2 هست، اما ژورنال با کیفیت و خوبیه و بچه های مهندسی انرژی و محیط زیست در این ژورنال مقاله زیاد میدن این اواخر و مورد توجه خیلیا قرار گرفته این مجله.

برای دیدن چکیده مقاله و آگاهی از شرایط همکاری در چت خصوصی پیغام دهند دوستان گرامی. با تشکر.


+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.