مشارکت در ریوایز مقاله ژورنالی کیو وان الزویر رشته مهندسی شیمی و نفت

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام.
عنوان مقاله "Parametric study to investigate cycling carbon dioxide injection efficiency for shale core samples" می باشد و تعداد از جایگاه های مقاله خالی بوده  و به متقاضیان همکاری در صورت داشتن شرایط لازم واگذار میگردد به صورت توافقی.
چکیده و بقیه مشخصات مقاله هم برای دوستان متقاضی فرستاده خواهد شد. مقاله 6 نفره در وضعیت ریوایز بوده و پوزیشن های 2 الی 5 خالی می باشد. اکسپتی به احتمال 99 درصد تا دو ماه دیگه در نشریه معتبر و قدیمی "Journal of Natural Gas Science and Engineering" الزویر با ایمپکت فکتور 3.85 و اچ ایندکس 55 که بسیار مناسب برای تقویت رزومه برای متقاصیان اپلای به خارج از کشور می باشد. 
حهت کسب اطلاعات تکمیلی پیغام بگذارید.
با تشکر.


+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.