طراحی سایت فروشگاهی محصولات مجازی

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام .پروژه در قالب سایت ‌فروشگاهی محصولات مجازی هست.

به صورتی که ویدیوهای آموزشی و محصولات مجازی و یکسری از پارامترها برای درخواست از طرف مشتری برای مدیر سایت ارسال بشه و مدیر سایت از روی اطلاعات ورودی از مشتری بتونه سرویس مورد نظر را براش فراهم کنه.فرضا یکی از محصولات ، اکانت اشتراکی هست و مشتری بتونه اکانت مورد نظری که میخواد رو بفرسته و ما از روی اطلاعاتش اکانت فعال شده رو براش ارسال کنیم.محصولات دیگه شامل ویدیو و پی دی اف های آموزشی برای فروش و قسمت وبلاگ هست.تم و زیبایی فروشگاه بسیار مهم است.مدیریت وبسایت و تنظیمات اصلی در اختیار کارفرما قرار گیرد.


+8500
+69491

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.