شخصی سازی افزونه دکان

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خدمت تمام فریلنسر های عزیز.

ما یک وبسایت مارکت پلیس داریم که با افزونه دکان در وردپرس ایجاد شده ما قصد داریم تا برخی موارد را در افزونه دکان شخصی سازی کنیم.

مواردی که میخوایم شخصی سازی بشه 

۱. بخش مدیریت سفارش در پنل فروشنده

۲. بخش تسویه حساب

ما قصد داریم در این بخش ها ویژگی ای را ایجاد کنیم که وقتی برای فروشنده سفارشی ثبت میشود و هنگامی که فروشنده سفارش رو تایید و در حالت ارسال شده قرار میده روش ارسالشو وارد کنه و کد رهگیری مرسوله رو وارد کنه و سیستم با اون کد رهگیری از سامانه شرکت حمل و نقل استعلام گرفته و وقتی مرسوله تحویل داده شد وضعیت سفارش به تحویل داده شده تغییر کنه و بعد از چند روز هزینه سفارش که بلوکه شده برای فروشنده آزاد بشه و فروشنده با ثبت درخواست برداشت بتونه از کیف پولش برداشت کنه . همچنین اگر تا ۲۴ ساعت فروشنده سفارش را تایید نکرد سفارش لغو بشه و پول هزینه ی سفارش به کیف پول مشتری برگشته بشه تا مشتری در صورت اینکه بخواد برداشت کنه بتونه از کیف پولش برداشت کنه یا سفارش جدیدی رو ثبت کنه .

لطفا موارد پیشنهادیه خودتون رو به همراه نمونه کارهاتون ارسال کنید ممنون.


+8500
+69331

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.