ویرایش سورس یک اپلیکیشن فیلم و سریال (نمایش آخرین بروزرسانی)

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک اپلیکیشن اندروید داریم که زبان استفاده شده برای ساخت سورس، اندروید جاوا و پنل مدیریت آن PHP تحت فریم ورک سیمفونی ( symfony ) میباشد

الان وقتی یک سریال قرار داده میشه در اپلیکیشن اون سریال به عنوان آخرین پست نمایش داده میشه ولی وقتی بعد از مدتی که چندین سریال گذاشته شد و قسمت هایی از یک سریال که قبلا گذاشته را اپدیت میکنیم سریال مجدد نمیاد اول کار و همون ترتیبی که گذاشته شدن میمونه و مشخص نمیشه سریال بروز شده (بخش فیلم ها از بخش سریال ها چه در اپ و چه پنل جداگانه هست)

هر کسی که میتونه سورس را ویرایش کنه تا سریالی وقتی بروز میشه و قسمت جدیدی به اون سریال اضافه میشه در اپلیکیشن مجدد بعنوان آخرین پست نمایش داده بشه اعلام همکاری کنه

لطفا کمترین قیمت ممکن را پیشنهاد بدین که همکاری دائمی داشته باشیم و در صورت وجود هرگونه سوال قبل از ثبت پیشنهاد پیام دهید

***در صورت نیاز زمان پروژه افزایش داده خواهد شد***


+8500
+80810

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.