افزودن ویژگی های اختصاصی به سایت وردپرسی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من یه سایت وردپرسی دارم که کاربر محوره و تنظیمات و ویژگی هایی که خواستم رو نتونستم روش پیاده کنم

بنابراین به کسی نیاز دارم که با محیط وردپرس هم آشنایی داشته باشه

من برای عضویت و پروفایل کاربرا از افزونه ی ultimate member استفاده می کنم و برای sms هم از افزونه wp sms pro

چیزهایی که میخوام انجام بشه به این صورته:

1- میخوام پیام های خصوصی که به کاربر ارسال میشه در افزونه ی ultimate member یک sms برای کاربر ارسال بشه که بدونه براش پیام اومده؛ افزونه ی wp sms pro  به آلتیمت ممبر وصل میشه فقط کافیه کمی افزونهwp sms pro  رو تغییر بدید تا این خصوصیات هم بهش اضافه بشه

2- میخوام کاربر بتونه در پروفایلش تبلیغات قرار بده و خودش اینکار رو مدیریت کنه؛ عکس ها لینک و توضیحات داشته باشن و به صورت کاروسلی دربالای پروفایل نمایش داده بشن و حرکت کنند.


+8500
+69498

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.