ساخت 20 اکانت اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان وقت بخیر

بنده به 20 اکانت اینستاگرام نیاز دارم با مشخصات زیر

1)اکانت ها با جیمیل ساخته شوند و تا حد امکان آدرس ها ساده باشند.         ( آدرس جیمیل ها مشابه هم باشند و تفاوتشون برای مثال در اعداد انتهای آدرس باشند مثل

Ali111@gmail

Ali112@gmail

و...) 

2)رمز اکانت های اینستاگرام یکی باشد

3)آدرس جیمیلی که با آن اکانت را ساخته اید+پسورد جیمیل+یوزرنیم اینستاگرام+پسورد اینستاگرم در یک فایل نوت و یا ورد به بنده تحویل داده شود(تمامی 20 جیمیل و اکانت همه در یک فایل) 

4)انتخاب پیشنهاد بر اساس زمان تحویل و ضمانت تخصیص هستش

بنده تعداد بیشتری اکانت هم نیاز دارم که در صورتی که کار با سرعت و دقت کافی انجام شود باز هم به فریلنسر این پروژه داده میشه

حداقل هزینه ای که بنده در نظر گرفتم 40هزارتومن هستش و تا 100 هزارتومن هم بیشتر خواهد شد


+8500
+69497

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.