بومی سازی و شمسی سازی کامل سی آرام ویتایگر 7.3 و ماژول های مرتبط

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

نیازمنده یک متخصص کار بلد در زمینه PHP برای فارسی سازی و شمسی سازی کامل ویتایگر 7.3 هستم. میزان تخصص باید طوری باشد تا قابلیت ویرایش و یا نوشتن ماژول جدید برای ویتایگر توسط برنامه نویس امکان پذیر باشد.

بروز رسانی و پشتیبانی پس از تحویل پروژه بسیار مهم و ضروری است.

کلیه امتیاز  و سورس این پروژه بصورت انحصاری  باید فقط در اختیار ما قرار بگیریدو برنامه نویس باید با بستن قرارداد معتبر این مورد رو تضمین کند. چنانچه برنامه نویس قابلیت همکاری دراز مدت را داشته باشد و تخصص وی محرز شود قطعا برای ادامه کار و توسعه ماژول های ویتایگر هم از ایشان استفاده خواهد شد.

ضمنا برنامه نویس کا رو بصورت غیر حضوری و بصورت ریموت هم میتونه انجام بده و نیازی به حضور درمحل شرکت نمی باشد

سایر مواردمرتبط با نحوه تکمیل و ادامه همکاری با پروژه در تماس ها و پیام های بعدی در سایت مشخص خواهد شد.


+8500
+69378

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.