یک کتاب زبان انگلیسی ۶۰ صفحه ای دارم میخوام به زبان انگلیسی خلاصه بشه

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 70,000 تومان

شرح پروژه:

من یه کتاب تقریبا ۶۰ صفحه ای دارم که خودش انگلیسیه میخوام به زبان انگلیسی خلاصه بشه

یعنی انگلیسی به انگلیسی 

یه جور مجموعه داستان هست که داخلش هفت تا داستانه 

هر کدوم رو میخوام داخل یه پی دی اف جدا خلاصه کنید و برام بفرستید تا ۶۰ تومان هم میتونم هزینه کنم . زبان انگلیسی ساده هم هست . توجه داشته باشید کار دائمیه و اگر کار خوب انجام بشه در هفته بیش از ۴ بار درخواست بهتون داده میشه

در ضمن باید تا فردا یعنی چهارشنبه ۱۲ / ۹ / ۹۹ ساعت ۱۲ تا یک آماده بشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

70,000 تومان

امتیاز 9.35 (عالی) از 268 رای
پروژه موفق : 329
رتبه: 22
یک ماه پیش
+8500
+68928

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.