اکسپرت اوردر گذاری

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 450,000 تومان

شرح پروژه:

توضیحات اکسپرت

قابل اجرا در متاتریدر4

بر اساس کلوز کندل قبل x پیپ بالاتر اورد buy stop و x پیپ پایینتر اوردر sell stop قرار دهد مقدار حدضرر و حد سود را x پیپ قرار دهد

به محض خوردن حد ضرر دوباره اوردرگذاری کند و این کار را تا n مرتبه تکرار کند. هنگامی که کندل جاری کلوز شود کلیه اوردرهای اجرا نشده حذف گردد و اوردر فعال ریسک فری شود با x پیپ اختلاف

به محض اینکه قیمت به حد سود رسید کار را متوقف کند تا کندل بسته شود.

در صورتی که قیمت با گپ باز شود و شروع کندل از حد فاصله تعیین شده بیشتر بود اوردرگذاری انجام نشود تا کندل بعد.

متغیرهای قابل تنظیم توسط کاربر:

1- مقدار پیپ فاصله برای اوردر buy stop. 2- مقدار پیپ فاصله برای اوردر sell stop. 3- حد سود (پیپ). 4- حد ضرر (پیپ)

5- تعداد مجاز stop خوردن تا کلوز کندل. 6- مقدار پیپ فاصله تا ریسک فری. 7- تعیین تایم فریم برای محاسبه کلوز کندل. 8- حجم

مثال:

کندل روزانه در قیمت 29500 بسته میشود. به محض باز شدن کندل جدید یک اورد بای استاپ 52 پیپ بالاتر یعنی در قیمت 29552 با حد ضرر 30 پیپ و حد سود 120 پیپ و یک اورد سل استاپ 48 پیپ پایین تر یعنی در قیمت 29452 با حد ضرر 30 پیپ و حد سود 120 پیپ قرار می گیرد. در صورتی که اورد بای استاپ فعال شود و به حد ضرر خود برسد دوباره یک اورد بای استاپ جدید گذاشته می شود. اورد سل استاپ همچنان باقی می ماند. در صورتی که در روز 5 استاپ خورده شود این کار تکرار می گردد. اگر یکی از اوردرها به حد سود برسد اوردر استاپ فعال نشده حذف می شود و کار متوقف می گردد تا کندل بعدی شروع شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ebi1020

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

450,000 تومان

امتیاز 9.87 (ممتاز) از 94 رای
پروژه موفق : 125
رتبه: 8
شش ساعت پیش
+8500
+68931

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.