در خاست نوشتن مقاله

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک مقاله در زمينه "کاربرد ميکرو و نانو در صنعت فضايي " فارسي باشه. مراجع هم بايد داشته باشه. خلاصه فرمت مقاله باشه. حداکثر 4 يا 5 صفحه باشه. فقط از نظر محتوي کامل باشه . الکي کپي نکنيد.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Taktaz

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 8.25 (بسیار خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 141561
شش سال پیش

30,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 18 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 141993
شش سال پیش

follower

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 13 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 146722
شش سال پیش
+8500
+54444

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.