پايان نامه کارشناسي مديريت جهانگردي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت مجريان و دوستان عزيز موضوع پايان نامه ارزيابي وضعيت اطلاع رساني و تبليغات گردشگري شهر مورد نظر مشهد است دوستان فصل اول اماده است فصل دوم و سوم وچهارم رو مي خوام زمان تحويل هم تا 13 خرداد است کساني که مي توانند در خواست دهند تا فصل اول رو بهشون بدم


زیرساخت:
تحقيق استاندارد و قوي


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

p[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 7.00 (خوب) از 36 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 142281
شش سال پیش

50,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 18 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 141982
شش سال پیش
+8500
+54442

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.