پروژه اتوکد

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

2560

سلام. پروژه جدید با کد هست در مورد همین سویت و فایل نقشه برداری شده از زمین با مشخصات شرق و غرب و... که در کد کشیده شده است و فایل اتو کد نقشه برداری آماده است براتون میفرستم . جانمایی سویت در زمین هست(محل ساخت سویت در زمین؟) (که سویت باید در کجای زمین قرار گیرد که موارد زیر تامین گردد.1) با توجه به قوانین مثل حداقل فاصله 1.5 متری از دیوار همسایه و..... قوانین ساخت؛ 2)حداکثر استفاده از زمین باقی مانده؛3) و بعدا ادامه دادن سازه و اضافه کردن قسمتی به آن روی زمین 4)( مهمترین عامل نور طبیعی) نور خورشید که بیشترین مقدارش به سویت برسد و سویت داخلش با نور خورشید همیشه روشن باشد. (نور دهی عالی داشته باشه). ی

هر چه سریعتر بهتر(3  دی)؛ فقط نکات مکان احداث که نوشهر؛ مازندران و بالا آمدن سازه از زمین که حداقل 80 سانتی متر از زمین بالا می آید. در نظر گرفته شود (نکات پی) . البته اطلاعات خود نقشه بردارم کامل هست درون نقشه بازم اگه سوالی بود بپرسین بگم. 

سلام فایل کد نقشه برداری زمین را فرستادم. آن قسمت که با ابر قرمز نشان داده شده و یه رنگ بنفش بین 2 دیوار دارد. (در واقع قسمت آخر زمین؛ اگر زمین 3 قسمت کلش در نظر بگیرم قسمت انتهایی و آخری زمین) باز اگر مکانش متوجه نشدین بگین حتما

(خیلی مهم) فقط در جانمایی سویت در زمین( تمام) مراتب قانونی کشور ( الزاما و حتما) باید رعایت شود. مرسی


+8500
+68341

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.