مشاوره برای بهینه‌سازی و انجام تنظیمات در سرور وی‌پی‌اس مبتنی بر پلسک و انجین‌ایکس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام،

 اینجانب جهت بهینه‌سازی تنظیمات وب‌سرور Nginx و انجام تنظیمات Varnish برای وردپرس روی سرور مجازی مبتنی بر پانل پلسک، CentOS 8 و Nginx only نیاز به مشاوره و راهنمایی از طرف فردی که در زمینه مدیریت وب‌سرور Nginx تخصص و مهارت دارد، می‌باشم.

مشخصات سرور:

- VPS

- CentOS 8

- Nginx only

- Plesk Obsidian

درخواست ارایه مشاوره و توضیحات برای انجام موارد زیر:

- اشکال‌یابی استارت Varnish و انجام تنظیمات و بهینه‌سازی به‌طورعمومی برای سایت‌های وردپرسی برای تمامی دامنه‌ها (Varnish‌ بر روی سرور نصب شده است ولی به دلیل مشکلات در تنظیمات استارت نمی‌شود)

- بهینه‌سازی تنظیمات Nginx برای Wp Roket به‌طورعمومی برای تمامی دامنه‌های موجود (Rocket-Nginx نصب شده است ولی نیاز به بهینه‌سازی دارد)

- انجام تنظیمات Nginx برای پلاگین‌های Smhsu pro و Really Simple SSl به‌طورعمومی برای تمامی دامنه‌های موجود

- انجام تنظیمات Nginx برای Gzip به‌طورعمومی برای تمامی دامنه‌های موجود

- تیونینگ MariaDB

مشاوره موردنظر از طریق چت و پرسش و پاسخ و از طریق مبادله پیام و اسکرین‌شات و توضیحات جهت انجام تغییرات توسط بنده بر روی سرور می‌باشد.

مهم: خواهش‌مند است فقط افرادی که واقعا دانش و تجربه کافی در زمینه موارد فوق دارند، پیشنهاد همکاری ارایه دهند.

مجری درصورت نداشتن تجربه در تمامی موارد فوق، می‌تواند برای انجام یکی از موارد یا بخشی از آن پیشنهاد ارایه دهد.

با سپاس


+8500
+68374

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.