تحقیق کلاسی صنایع

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

سلام.

کاربرد تحلیل پوششی داده یا DEA را در صنعت بهداشت و درمان مورد پژوهش قرار دهید.

جهت انجام پژوهش فوق رعایت نکات زیر ضروری است:

۱. مطالعه حداقل ۵ مقاله مرتبط از سال ۲۰۱۶ تاکنون.

۲. ارائه مطالب مرورشده شامل نام نویسنده و سال انتشار، توضیحی مختصر در رابطه با مساله، روشها و مدلهای DEA بکار رفته در مقاله برای حل مساله، نتایج و تحلیلها در حد یک پاراگراف

۳. رفرنس دهی به مقالات در انتهای مطالب مرور شده


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

S_8766

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

40,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 68 رای
پروژه موفق : 95
رتبه: 216
سه روز پیش
+8500
+69476

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.