شارژ حساب پی پال برای حل تمرین کتاب شبکه اطلاعاتی ارشد

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

برای امتحان روز چهارشنبه نیاز فوری به حل تمرین اخر فصل کتاب پیوست شده دارم فصل 4 و 5 و 16 و 19 و 21 و چواب تمرین ها در سایتی هست که نیاز به پرداخت ارزی و پرداخت یک ماهست ولی من فقط برای این امتحان جواب تمرین ها را فوری میخوام 

اگر کسی جواب این تمرین ها را دارد یا حساب پی پال که فقط جواب این تمرین ها را پیدا کنم ممنون میشم بهم پیام بده 

https://www.chegg.com/homework-help/questions-and-answers/consider-social-network-represented-figure-420-suppose-social-network-obtained-observing-g-q19564818

سایت مورد نظر که چواب تمرین ها را دارد

فقط کسایی که خوش قول هستن پیام بدن


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Sasan_91

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.61 (ممتاز) از 176 رای
پروژه موفق : 229
رتبه: 56
یک ماه پیش
+8500
+71942

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.