پاور پوينت

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 5,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام خدمت دوستان عزيز يک فايل پاور دارم اسلايدهاش اماده است ولي ميخوام جذاب باشند افکتهاي خوب رو اسلايد و متن به همراه شکلهاي خوب مطابق با موضوع تو هر اسلايد گذاشته شود توضيحات بيشتر رو خودم به مجري ميدم زمان تحويل هم ساعت 5 عصر ميخوام کار خوب تحويل داده شود براي همين تو سايت گذاشتم فايل رو به مجري در رد و بدل پيام تحويل داده خواهد شد کساني که سابقه خوب دارند و اين کار رو انجام دادند بهشون ميدم


زیرساخت:
پاورپوينت


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

5,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 18 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 102725
پنج سال پیش

alireza0273

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 5.00 (متوسط) از 22 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 101805
پنج سال پیش

Boronsi

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 110418
پنج سال پیش

ab87

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 9.25 (عالی) از 10 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 102867
پنج سال پیش
+8500
+41200

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.