برنامه نویسی و رفع چند ایراد در سایت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام 

یک اسکریپت گردشگری به زبان php تحت فرم ورک لاراول با لایسنس معتبر از سایت کدکنیون خریداری شده است.

موارد زیر مد نظر است:

۱-در قسمت ادمین سایت جایی برای درج سایلنت و سکرت ایدی شبکه های اجتماعی توییتر ، فیس بوک و گوگل وجود دارد که کاربران بتونن با استفاده از ان لاگین کنند.برنامه نویس محترم باید با یک ایمیل معتبر اکانت دولوپر در انها ایجاد و موارد لازم را در ادمین سایت درج کنند.کلا برای لاگین صفر تا صد با برنامه نویس بوده و ایمیل با پسورد دریافت میشود.

۲- در سایت یک سری خطا وجود داره به نام ارور ۵۰۰ سرور و همچنین فقط نمایش تاریخ میلادی.که برنامه نویس باید ایرادات و برطرف کند.

۳-ایجاد سایت مپ برای سایت و رفع ایرادات فقط نرم افزاری جی تی متریکس 

حتما نمونه کار ارسال بفرمایید در ضمن مدت زمان انجام پروژه فقط ۴ روز است.

با تشکر


+8500
+71809

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.