رندم واک در دو بعد برای حداقل 500 قدم

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


 حرکت رندم واک، به این صورت که ذره از یک مکام مشخص (x,y,z)شروع می کند.Z ثابت باقی مانده . x وy تغییر میکند. به این صورت که با احتمال یکسان  ایکس 0.5 واحد کم یا زیاد میشود در مرحله، و y نیز 0.7 کم یا زیاد میشود. شرط مهم مسئله: 1. هیچ دو حرکتی نمیتواند x,y یکسان داشته باشد. 2. در هر بار حرکت، حتما هم x و هم y تغییر می کنند. چون می خواهیم فاصله مکان ها جذر حاصل جمع مجذور 0.5 و 0.7 باشد (یعنی0.86تقریبا).

برنامه ی حرکت نوشته شده است. اما برای تعداد حرکات کمتر ، نهایتا 140 تا. به این شکل که بعد از آن، قطع شده و بیرون می اید و ادامه نمی دهد. چون حرکت ها تکراری می شوند.

این برنامه را برای تعداد حرکت 500 تا نیاز داریم.

لازم است برنامه با متلب یا پایتون(اسپایدر) نوشته شود. خروجی هم  به ترتیب x,y,z  هر حرکت را در هر سطر نمایش داده است، نیاز است.


+8500
+93344

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.