برنامه ای بنویسید که اطلاعات دانشجو ها بگیرد وثبت کند منو باید داشته باشد که افزودن دانشجو ادیت کردن اطلاعات و... داشته باشد

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برنامه نوشته شده باید اطلاعات دانشجو ها بگیره(تعداد بینهایت) داخل خودش ثبت کنه حتی بعد از اینکه اجرا تموم شد همچنان اطلاعات بمونه همونجا و پاک نشه 

اطلاعات که باید بگیره: نام نام خانوادگی رشته دانشجو شماره دانشحویی آدرس تلفن و نمره ها و معدل چندتا چیز دیگه

برنامه منو بایدداشته باشه (اگر گرافیکی باشه بهتره ولی معمولیم بود اوکی)

گزینه هایی که باید توی منو باشه: 1-افزودن دانشجو 2-پاک کردن دانشجو 3-ویرایش اطلاعات دانشجو 4-جستجو در اطلاعات دانشجو 5-پیداکردن شاگرد اول 6-مرتب سازی دانشجوها بر اساس نام7-مرتب سازی بر اساس معدل 8-چند تا چیز دیگه ام باشه بد نیست


+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.