فرم تبادل لينک

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان . يک فرم تبادل لينک ميخواهم شبيه به فرم تماس با ما , با اين تفاوت که وقتي کسي فرم رو پر کنه اسکريپت به طور خودکار سورس سايتي که اون شخص وارد کرده رو چک کنه وقتي لينک سايت من رو پيدا کرد اونوقت فرم براي من ايميل بشه. فرم شامل : آدرس ايميل آدرس سايت توضيحات خطا : دوست عزيز لينکي از سايت ...... در سايت شما پيدا نشد لطفاَ بعد از قرار دادن کد زير در محل مناسب فرم را پر نماييد.


زیرساخت:
php

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

WebMaker

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 160434
ده سال پیش

ehsun7b

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 155182
ده سال پیش

Paransa Ltd

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 154430
ده سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

6,500 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160176
ده سال پیش
+8500
+54202

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.