گزارش کامل در رابطه با شبکه اجتماعي و مدل هاي انتشار در شبکه اجتماعي براي پايان نامه ارشد

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. براي آماده سازي يک قسمت از گزارش پايان نامه نياز به يک گزارش بروز شده از شبکه اجتماعي و مدل هاي انتشار در شبکه هاي اجتماعي دارم و بدليلي اينکه مشغله کاري زيادي دارم فرصتي براي آماده سازي ندارم. باز هم مي گم که اين فقط يک قسمت از گزارش پايان نامه هست . نکات : 1) پايان نامه مربوط به مقطع کارشناسي ارشد مهندسي نرم افزار هست و لطفاً با پايان نامه مديريت و علوم انساني اشتباه نگيريد. 2) گزارش خيلي نبايد بصورت توصيفي و توضيحي باشد و مي بايست روابط و الگوريتم ها در گزارش بيان شود . کساني که پايان نامه ارشد داشتن ميدونن که چي مي خوام. 3) گزارش بايد رفرنس گذاري خوبي داشته باشه. 4) مقالاتي که مي خواهيد بعنوان رفرنس و مرجع بگذاريد بالاتر از 2012 باشه مگر اينکه مقاله قديمي با رفرنس دهي بالا باشه . 5) در صورتيکه تمايل به انجام داريد: a. روزمه تحصيلي و علمي خودتون b. فهرست مطالب در مورد تحقيق (براي مشخص شدن نوع درک از موضوع) 6) در صورت قوي بودن گزارش مبلغ بيشتري پرداخت مي کنم. موفق و پيروز باشيد.


زیرساخت:
Windows


قابل تحویل:

+8500
+54237

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.