فروش اینترنتی محصولات تولیدی مواد غذایی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 242,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر 

من یک مجموعه تولید مواد غذایی دارم که میخوام در اینستاگرام فروش اینترنتی محصولاتم را شروع کنم به مشاوره جهت بازاریابی در فروش و جذب فالوور در صفحه اینستاگرام مجموعه نیازمندم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن در واتساپ پیام بدن هزینه هم اعلام بفرمایند..ممنونم 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

اسکندری7

کاربر عادی

کاربر عادی

242,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 904
سی روز پیش

Saye18

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 210498
یک ماه پیش

Fereshte898

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

500,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 199687
یک ماه پیش
+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.