نسبت بین اندیشه های تربیتی یونانی مسیحی و اومانیستی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من دوتا سوال دارم سوال اولی مهم نیست چند صفحه باشه در حد یکی دوصفحه کافیه دومی هم ۸تا15
نسبت بین اندیشه های تربیتی یونانی، مسیحی و اومانیستی به چه صورت است؟ از ابتدا تا قرن ۲۰ و ۲۱
سوال ۲:
یک مسئله تربیتی انتخاب کنیم و در اون مورد اندیشه های حداقل دو اندیشمند را بررسی کنیم. حدود ۸ تا۱۵ صفحه. با ذکر منبع و با قالب مناسب. یعنی اول یه مسئله تربیتی رو انتخاب کنید و بعد از نظر دوتا اندیشمند اون مسئله رو بررسی کنید. اندیشمندارو هم خیلی زیادن خودم پیشنهاد میدم هر کدوم راحت تر بودین انتخاب کنید


+8500
+71986

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.