برد لپ تاپ ایسر ۵ هسته ای

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من به برد لپ تاپ ایسر پنج هسته ای مدل acer aspire v5-561g نیاز دارم.شرط انجام شدن خرید ‌، اطمینان از صحت و سالم بودن برد مذکور ، بعد از سوار شدن سایر قطعات است. و قبل از آن هیچگونه وجهی به طرف مقابل پرداخت نخواهد شد. 

بعد از آنکه سایر قطعات (هارد،رم،گرافیک‌..‌.) به وسیله یک فرد ماهر بر روی برد مدنظر سوار شد و لپ تاپ روشن شد و هیچگونه مشکلی نبود آن وقت سالم بودن برد مدنظر تایید شده و معامله خرید آن انجام شده و در آن وقت وجه توافقی واریز می شود. اما اگه سالم بودن برد مدنظر تایید نشود معامله باطل بوده و هیچگونه وجهی بابت برد به طرف مقابل پرداخت نخواهد شد و طرف مقابل حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

قیمت مدنظر هم برای برد مدنظر:   یک میلیون تومان

با تشکر


+8500
+71994

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.