نرم افزار یا ربات تلگرامی اد گروه به گروه تلگرامی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

نرم افزار یا ربات تلگرامی میخام که بتونم اعضای گروه تلگرام که مالکیت یا ادمینش نیستم را به گروه خودم که مالکیت و ادمینش خودم هستم انتقال بدم..

یه سری راهکارهاشو میدونم ..ممنون میشم پیشنهاد های خودتان را ارائه دهید

با توجه به اینکه روی سرور مجازی کار میکنه یا سیستم لپ تاپ و اینکه روزانه بالای 10000 تا اد کنه و اینکه به آی پی چنجر مجهز باشه برای رفع ریپورتی و اینکه اعصای اون گروه کدوم ادمین و کدوم مالک و گدوم عصو معمولی هست مشخص کنه تا بتونم اعصا رو بیارم تو گروه خودم و اون هایی که انتقال داده نمیشه آیدیش رو استخراج کنه

پشتیبانی هم داشته باشه برنامه


+8500
+80807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.