ایجاد توکن بایننس به همراه سایت

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام نیاز داریم یک توکن در شبکه بایننس چین (بایننس چین بسیار شبیه اتریوم می باشد) ساخته شود ، برای این مرحله باید از طریق کنترل از راه دور و روی سیستم ما توکن ایجاد بشه و توکن وریفای شود.

و نیاز داریم سایتی مشابه سایت پنکیک سواپ ایجاد شود ظاهرا است typescript استفاده شده است ، در این سایت باید عملیات استک کردن روی سایت ما انجام شود و سایر موارد مثل لیکوییدیتی و سواپ ... اگر به پنکیک هدایت شود موردی نیست ، گیت هاب پروژه و سایتهای مشابه موحود است. سایت مشابه که از همین گیت هاب استفاده کرده است

kiwiswap.finance

گیت هاب پروژه که باید از این گیت سایت طراحی شود :

https://github.com/pancakeswap

قیمت هایتان به اضافه مدت زمان پروژه را اعلام کنید ، حتی اگر میتوانید یک بخش از پروژه را انجام دهید لطفاً اعلام کنید


+8500
+75087

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.