نوآوری در شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر درآمدهای پایدار شهری با استفاده ار تصمیم گیری چند معیاره فازی FMCDM مطالعه موردی شهرداری تهران

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

نوشتن پروپوزال

نوآوری در شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر درآمدهای پایدار شهری با استفاده ار تصمیم گیری چند معیاره فازی  (FMCDM) (مطالعه موردی شهرداری تهران)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

K1_Azizi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.92 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 585
بیست و یک روز پیش

مترجم سه سوته

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

670,000 تومان

امتیاز 9.04 (عالی) از 62 رای
پروژه موفق : 84
رتبه: 160
یک ماه پیش

روح الهی

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

550,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 104 رای
پروژه موفق : 163
رتبه: 29
یک ماه پیش
+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.