رفع مشکل ذخیره نشدن مطالب در قسمتس از فیلد های یک پست

تا الان برای این درخواست 22   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام . یک سایت املاک دارم. که هاست اشتراکی ایران سرور میزبان سایت هست 

مشکلی که دارم اینه که وقتی مشخصات یک ملک رو میخوام ثبت کنم متاسفانه کل فیلدها در یک صفحه هست  مشخصات در بالای صفحه ذخیره میشه ولی در پایین صفحه ذخیره نمیشه . 

کش مرورگر و اینا رو هم پاک کردمک با چندین سیتم و گوشی مختلف هم امتحان کردم بازم این مشکل هست. البته از مثلا از هرده بار دو بار ذخیره میشه هشت بار نمیشه. فقط هم پایین صفحعه این مشکل رو داره.

چند سال پیش 300 تا ملک ذخیره کرده بودم  این

مشکل رو نداشتم البته در هاست دیگه. بک اپ چند سال پیش رو هم امتحان کردم باز هم مشکل سر جاش بود. ضمنا سایتم وردپرس نیست اشنایی با php لازم هست


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.