بهینه‌سازی گرافیک یک اپلیکیشن که با فلاتر نوشته شده با افزودن موشن‌ها و افکت‌ّای گرافیکی به آن

تا الان برای این درخواست 14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


دوستانی که کار گرافیکی قوی با flutter انجام دادند لطفا برای انجام فاز دوم یک سفارش نمونه کار برای من بفرستند تا من طرح رو برای ارائه قیمت و زمان تولید بهشون توصیح بدم.

سورس اپلیکیشن با flutter در اختیار شما قرار داده می‌شود و هدف از این بهینه سازی بیشتر افکت‌های حرکتی روی دکمه‌ها، ورق زدن صفحه، لود زیبا و موشن‌دار آیتم‌ها در صفحه است.

سلیقه و گرافیک زیبا هدف اصلی کار است. طرح اولیه جدید که باید پیاده شود نیز به شما داده می‌شود. نسخه یک برنامه قبلا با فلاتر نوشته شده و ما اون رو در اختیار شما می‌گذاریم تا روی ظاهرش نسخه دو رو ارائه کنید.

لازم به ذکر است دو سه تا آپشن ساده هم در این نسخه بهش اضافه میشه که API آن طراحی و آماده است و فقط باید به اپ اضافه بشه و دو خروجی اندروید و iOS که قبلا گرفتیم رو باید با نسخه جدید به ما ارائه کنید و در نهایت سورس اصلاح شده رو در اختیار ما بگذارید.

اگر نمونه کار دارید بفرستید تا برای تایید مشتری ارسال کنم. برای دیدن نمونه اندروید پیام بدهید تا برای شما ارسال شود.


+8500
+93151

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.