انتقال فايل در همان هاست و تغيير ادرس گروهي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان . بنده چيزي حدود 900 پست تو سايتم دارم که تصاوير و فايل هاي آن در مثلا ادرس www.-----.com/public_html/images/uploads/Image است و حال ميخواهم تمامي اون فايل هاي و تصاويري که در اون ادرس هست رو بيارو در ادرس www.****.com/public_html/Uploads/Post قابله توجهه که ادر ادامه مطلب هر پست لينک دانلود قرار داده شده يا در هر پست از يک تا چند عکس قرار داده شده . نميخواهم که مشکلي پيش بياد . در بين اين 900 پست مطالب فروشي هم درج شده که لينک هاي آن در يک پنل ديگر که با زبان php نوشته شده درج شده . ميخواهم لينک هايي هم که در اون پنل دادم هم بعد از انتقال فايل ها گروهي تصحيح کنم بدون اينکه مشکلي پيش بياد . خب / ايا کسي هست که پيشنهاد و سابقه انجام اينکار رو با راهکار استاندارد و درست و تضمين شده داشته باشه ؟

+8500
+51017

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.