نگه داری موقت اطلاعات فرم برای ورود مجدد کاربر

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 175,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

در یک سایت دو فرم در دو صفحه مختلف وجود دارد . کاربران این سایت که تعداد محدود می باشند باید روزانه یکبار وارد سایت شوند فرم ها رو پر و ارسال کنند حال در نظر دارم که کاربر پس از ارسال فرم ، اطلاعات پر کرده خود را در ورود بعدی هم بیبیند که در صورت تغییرات آن را فقط تغییر دهد و دوباره ارسال کند تا در زمان کاربر صرفه جویی شود.

ملاحضات:

1.سایت توسط وردپرس طراحی شده

2.فرم ها توسط گراویتی فرم طراحی شده

3. تعداد دو صفحه نیاز به این خاصیت می باشد.

4.کد ها به صورتی نوشته شود که در سرعت سایت تاثیر نگذارند


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mahdi Akrami

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

175,000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 208
سه ساعت پیش
+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.