پروژه اصلاح فایل جیسون خروجی از web Scraping

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 980,000 تومان

شرح پروژه:

پروژه ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل از کتاب های موجود در ایران است. بدین منظور در حال حاضر یک کد وب اسکرپر به زبان پایتون نوشته شده است که اطلاعاتی را ازیک سایت دریافت و در فایل جیسون ذخیره می کند.اما اطلاعات ذخیره شده لزوما برای همه کتاب ها کامل نیست و فایل خروجی نیاز به اصلاحات دارد. توضیحات کامل در فایل ضمیمه شده می باشد. لطفا اگر علاقمند به انجام پروژه هستید زمان و مبلغ پیشنهادیتون رو اعلام کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mahdi Akrami

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

980,000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 208
ده روز پیش

System

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

2,000,000 تومان

امتیاز 9.14 (عالی) از 19 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 619
چهارده روز پیش

gohar

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

3,200,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 1478
سیزده روز پیش

Soroush_Bazgir

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

750,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 250237
سیزده روز پیش
+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.