تهیه پايان نامه ارشد مهندسی برق - تحلیل رفتار ترانسفورماتور

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف ما از تهیه این پایان نامه تاثیر حضور همزمان متغیرهایی چون دما، هارمونی ها و تغییرات فرکانس بر روی رفتار ترانسفورماتور می باشد. در مدل های ساده پیشین هر یک از این noise ها بصورت جداگانه تحلیل می شدند ولی ما مدلی را می خواهیم که در مدار شبیه سازی شده قادر باشیم تا تغییرات رفتار تراسفورماتور را بازای تغییر هر کدام از این متغیرها (دما، هارمونی ها و تغییرات فرکانس) در لحظه در فضای سیمولینک مشاهده کنیم تا بتوانیم با دقت بیشتری ترانسفورماتور را کالیبره کنیم.

وظایف مجری (بصورت کلی):

1. طراحی و شبیه سازی مدار مورد نظر در سیمولینک مطلب

2. تهیه گزارش پایان نامه

3. آموزش پله به پله شبیه سازی مدار به اینجانب

4. کمک به آماده سازی گزارش کار نهائی و ارائه پایان نامه

نکات مهم:

1. زمان تحویل پروژه: 10 خرداد 1400

2. زبان پروژه: زبان در خواستی از مجری فارسی می باشد. ولی در نهایت این پایان نامه بایستی به زبان انگلیسی ارائه شود. از همین رو در حین طراحی شبیه سازی در سیمولینک و یا تهیه پایان نامه اعداد، فرمولها، گرافها، شکل ها و سایر علائم بایستی توسط مجری با فونت انگلیسی نوشته شود 

3. عکس های مورد استفاده بایستی اصل بوده و کیفیت لازم را برخوردار باشند.

4. مراجع و استانداردهای مورد استفاده بایستی مخلوطی از مراجع فارسی و انگلیسی باشند.

5. ما نهایتاً 25 درصد مجاز به کپی از مرجع هستیم.

6. تحویل گیری پروژه و آزادسازی حق الزحمه مجری می تواند بصورت فصل به فصل و یا برحسب درصد بعد از توافق اولیه صورت پذیرد.

متشکرم


+8500
+75108

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.