ایجاد تغییرات در اسکریپت DDP و رفع برخی باگ ها

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

من میخواستم یک سری تغییرات تو سایتم بدم و چند تا باگ موجود رفع بشه وبسایت با اسکریپت Digital Download Pro ساخته شده؛

۱- مشکل گیرکردن صفحه ثبت نام و عدم نمایش پیغام ثبت نام موفق بعد از پر کردن فرم ثبت نام و زدن دکمه Register


2- تغییر اندازه عکس لوگو فوتر وبسایت(به صورت پیشفرض سایز فیکس میکنه بدون توجه به ابعاد تصویر) و عکسی که میزارم خیلی کوچیک دیده میشه


۳- افزودن درگاه پرداخت مستقیم ارزهای دیجیتال یا درگاه واسط با کارمزد کم به وبسایت(باید زبان انگلیسی داشته باشه یا دو زبانه باشه مثل درگاه Jeeb) 

تصاویر ضمیمه شده رو مشاهده بفرمایید.


+8500
+75113

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.