تمرین مبانی بینایی با متلب یا پایتون(692)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 117,000 تومان

شرح پروژه:

تمرین ۳:

Unsharp Masking

که مقدار پارامتر k برای هر دانشجو، برابر است با

1 + 0.1 * m

 که m شماره‌ی ردیف نام او در لیست کلاس است ☝️

 تمرین ۴:

یک تصویر را بخوانید، اندازه‌ی گرادیان را حساب کنید. سپس خود تصویر، مشتق عمودی، مشتق افقی، اندازه‌ی گرادیان و نیز هیستوگرام گرادیان را نشان دهید.              

تا فردا ساعت ۱:۳۰ ظهر میخوام.

من ترم آخر هستم خیلی برام مهم است


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Erfan3781

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

117,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1397
یک ماه پیش
+8500
+80808

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.