اسکریپت جستجو و دانلود فایل

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:


سلام اسکریپت

ادمین با نام کاربری و کلمه عبور با امنیت بالا لاگین میشود و یک قسمت بعنوان بارگذاری فایل وجود داره ادمین میتواند یک فایل pdf یا jpg یا tif بارگذاری کند هنگام بارگذاری یک اسم از فایل پرسش میشود مانند کد ملی یا شماره موبایل بعد ثبت میشود و امکان حذف هم بر اساس جستجو از بین فایل های بارگذاری وجود داره

سمت کاربر فقط شامل یک باکس جستجو و یک کپچا ساده عددی دارد و با وارد کرد کدملی یا شماره موبایل که ادمین انرا هنگام بارگذاری وارد کرده میتواند فایل را دانلود کند

لطفا وقتی فایل ها بارگذاری میشوند وارد mysql نشود که دیتابیس سنگین شود داخل پوشه هاست با یک نام غیرقابل حدس اپلود بشهرو کسی نتونه به غیر از روش وارد کردن کدملی انرا با روش دیگر دانلود کنه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

BehroozDante

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 11 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 905
پنج ماه پیش

‏‏‎ ‎‎‎‎‎سعید‎

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

800,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 49 رای
پروژه موفق : 71
رتبه: 211
هشت ماه پیش

Webbies-Group

کاربر عادی

کاربر عادی

800,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز)ممتاز از 13 رای
پروژه موفق : 25
رتبه: 7350
هشت ماه پیش
+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.