ساخت اپلیکیشن اندروید

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام برای یک سامانه پیامکی نیازمند اپلیکیشن هستم که توضیحات در ادامه اعلام می شود.

ما در حال حاضر یک اپلیکیشن داریم که با فلاتر ساخته شده است  و در کافه بازار قرار دارد و حدود2000 نصب فعال دارد اما بنا به دلایلی میخواهیم مجددا از نو طراحی جدیدی داشته باشد و ظاهر بروزتری داشته باشد  و امکانات جدیدی به اپلیکیشن اضافه شود و باگ های قبلی برطرف شود و استانداردهای لازم برای قرار گرفتن در کافه بازار، مایکت ، گوگل پلی (کلا مارکت های اندرویدی را داشته باشد) را نیز داشته باشد.

در نهایت برنامه نویس محترم نمونه کدها و سورس اپ را به همراه دایکومنت و راهنمای استفاده و تغییرات را به ما تحویل دهد. (مالکیت سورس برای ما خواهد بود و برنامه نویس حق فروش مجدد را ندارد)

میخواهیم بتوانیم از سیستم هایی مثل گوگل آنالیتیکس و فایر بیس برای رفتارکاربران و بازدید و... را ارزیابی کنیم.

نرم افزار برای ارسال نوتفیکیشن به وب سرویس پوشه متصل باشد. ( در حال حاضر این اتصال در نسخه قبلی اپلیکیشن برقرار است)

طرح و دیزاین گرافیکی توسط ما اماده نشده است و می بایست از طریق برنامه نویس اماده شود و بعد از توافق بر روی قالب و طرح نرم افزار، شروع کد نویسی انجام شود.

تمام انچه برای استفاده از اپ می خواهیم از طریق وب سرویس php در اختیار برنامه نویس قرار داده می شود برنامه نویس می بایست از طریق این نمونه کدهای php ارتباط اپلیکیشن با سامانه را برقرار کند.

توضیحات و خواسته ما را در فایل ضمیمه مشاهده نمایید.


+8500
+80778

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.