ایجاد باشگاه مشتریان وردپرسی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و سپاس
قصد راه اندازی یک باشگاه مشتریان برای یک سایت فروشگاهی وردپرس را دارم
امکاناتی که نیاز دارم میخوام با افزونه وکامرس و همچنین فرم ساز گراوتی فرم مچ باشه یعنی زمانی که فرمی پر میشه  و امتیازی کسب میشه بشه اون امتیاز را در وکامرس پیاده سازی کرد
-اگه بشه با افزونه گردونه شانش یه ارتباطی داشته که افراد امتیاز کسب شده شون را از طریق افزونه گردونه تبدیل به کد تخفیف و یا محصول کنند

-ثبت نام در باشگاه- نظر دهی در محصول-معرفی اعضای جدید-امتیاز به محصول-خرید کردن محصولات  هم شامل امتیاز باشه
- امکان قابلیت پیامک داشته باشه

-سناریوی باشگاه مشخص هست که شامل حال دو طیف مشتریان هست 1 مشتریان مستقیم سایت که خرید می کنند و دوم فروشنده های سایت که باشگاه مشاوران فروش هست و اگر مجرا باشه هر کدام خیلی بهتره
و یکسری ایده های بازی سازی که تجربه خوبی را برای مشتریان داشته باشه
افردادی که نمونه کار وردپرسی موفقی دارنند محبت کنند ارتباط بگیرند تا بیشتر در این مورد صبحبت کنیم
با تشکر


+8500
+77474

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.