انجام پروژه کوچک با نرم افزار فلوئنت

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان

این یک شبیه سازی دو بعدی مش دینامیک هست و نیاز به udf نویسی دارد که دو تا سیلندر رو نشون میده که به یک خروجی متصل هستند. در عکس شماره 2 سیلندر اول شروع به حرکت به سمت پایین کرده و دریچه سیلندر دوم در ابتدای کار بسته است. در عکس شماره 3 سیلندر اول به انتهای سیکل خودش رسیده و همچنان دریچه سیلندر دوم بسته است ولی در آستانه باز شدن می باشد در عکس شماره 4 دریچه سیلندر اول بسته شده و دریچه سیلندر دوم باز می شود و سیلندر دوم به سمت پایین حرکت می کند تا به انتهای سیکل برسد و دوباره از اول. در کل خواسته این هست که جریان ممتدی در خروجی داشته باشیم و این بسته و باز شدن دریچه ها و بالا و پایین رفتن سیلندرها به صورت هماهنگ و پشت سر هم انجام شود. اگه ممکنه تا فردا شب انجام شود.


+8500
+80885

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.