درخواست ترجمه متن انگليسي به فارسي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درخواست ترجمه متن انگليسي به فارسي سلام دوستان من تقريبا 100 صفحه متن براي ترجمه دارم ، که دو سري تقريبا 50 صفحه اي که از اينا هم تقريبا 25 صفحه اش عکس و جدول هست ، يه سري رو امروز ميزارم و سري بعدش رو بعدآ نکته ها
  • دستور کار آزمايشگاه انتقال حرارت هستش که يه طوري به مهندسي مکانيک و مهندسي شيمي ربط داره يعني جزو دروس رشته هاست .
  • کلمه تخصصي انچناني توش نيست .
  • از دوستاني اونايي که توانايي دارند ممنون ميشم بيان و قيمت بدهند ، فقط دوستاني که لطف مي کنند مي خوانند ترجمه رو قبول کنند قبلا تجربه اش رو داشته باشند
  • نمي خوام بشينيد و با babylon غيره کلمه به کلمه ترجمه کنيد ، مي خوام ترجمه اش روان باشه .
  • و اينک تا 1 شنبه حتما يه سريش رو مي خوام که آماده شده باشه . خودم وقت نمي کنم .
  • براي قبول کار هم يه صفحه اش رو ميزارم حداقل 1 پاراگراف از اون ( ترجيحا پاراگراف 1 يا 3 ) رو ترجمه کنيد و PM بزنيد تا کسي کپي کاري نکنه .
  • قيمتتون رو هم بگيد . لطفآ همينجا
صفحه نمونه http://ankar.monker.googlepages.com/Untitled-Scanned-07.jpg سري اول که کلا 55 صفحه بود رو توي 5 بخش قرار دادم و هر کسي هم خواست مي تونه يه قسمتي از اون رو ترجمه کنه و اينطور نيست که همه رو حتما بايد يکي انجام بده . فقط زمان واسم خيلي مهمه . در ثاني بعد از ترجمه هم بايد ببينم که خوب ترجه شده يا نه و صرفا فقط نمونه خوب ترجمه نشده باشه براي اخذ کل کار . و بعد صفحه به صفحه بهم مي ديد تا نگيد طرف ترجمه رو بلند کرد و پولمون رو نداد . اين هم کل فايلها . فقط چون با 150dpi اسکن کردم نتونستم درست حسابي تبديل به PDF کنم که OCR (اگه کلمه رو درست به کار نبردم شرمنده) هم فعال باشه اگه اينکار رو هم تونستيد انجام بديد ممنون ميشم . لينکها تصحيح شد . http://ankar.monker.googlepages.com/EnteghalH100B1.rar http://ankar.monker.googlepages.com/EnteghalH100B2.rar http://ankar.monker.googlepages.com/EnteghalH100B3.rar http://ankar.monker.googlepages.com/EnteghalH100B4.rar http://ankar.monker.googlepages.com/EnteghalH100B5.rar


قابل تحویل:

+8500
+63153

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.