تهیه 31 صفحه خلاصه نویسی از برنامه آموزشی جاوا بر اساس آموزش برنامه نویسی جاوا (Java)دکتر سید مصطفی کلامی هریس

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 65,000 تومان

شرح پروژه:


سلام

من به تهیه 31 صفحه خلاصه نویسی از برنامه آموزشی جاوا بر اساس آموزش برنامه نویسی جاوا (Java)دکتر سید مصطفی کلامی هریس نیاز دارم .(یا تایپ شده در ورد یا اینکه دست نویس با خودکار چند رنگ و بسیار خوش خط و خوانا و منظم)

این آموزش در حدود 19 ساعت و یا 23 جلسه است که البته من هم نمیخام که همه اش رو ببینید و خلاصه کنید فقط میخام خلاصه جلسه اول که نصب جاواست در حد یک صفحه باشد بعد از جلسه دوم تا جلسه دوازدهم دقیقا 30 صفحه از روی مطالب مهم آموزشی داخل فیلم خلاصه بشه کاملا مرتب ترجیحا از هر جلسه یک مثال باید باشه.در ضمن من فیلم رو می بینم و خلاصه های مجری رو دقیقا بر اساس فیلم بررسی می کنم در صورتی که مطالب داخل خلاصه با مطالب گفته شده در فیلم متفاوت باشه وجهی پرداخت نخواهد شد.

فیلم آموزشی رو هم که چون حجمش زیاده نمی تونم بفرستم خودتون از طریق لینک زیر تهیه کنید و 12 جلسه اولش رو به شرح

گفته شده خلاصه کنید.

لینک آموزش در فرادرس :      https://faradars.org/courses/fvrj101-java-programming

مهلت 3 روز

قیمت 45 هزار +پاداش در صورت کامل بودن


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

زهرارضایی

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 1292
شش ماه پیش
+8500
+93152

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.