انجام پروژه مدلسازی لوله جدار چاه آب کشاورزی به کمک نرم افزار آباکوس وتهیه فیلم مدلسازی به صورت کامل از صفر تاصد

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


باسلام.پروژه مدلسازی لوله جدار چاه آب کشاورزی توسط نرم افزار آباکوس می باشد.دولوله به قطر داخلی 30سانتیمتر وضخامت 6 میلی متر توسط جوش به هم متصل شده اند.طول لوله زیرین 12متر وطول لوله بالایی 6 متر است.روی هر دو لوله شیارهایی تعبیه شده(تعداد ونوع به دلخواه)
انتهای لوله کاملا مقید است.لوله بالایی از قسمت سر لوله توسط نیروی جرثقیل یکبار تحت نیروی کششی وبار دیگر تحت نیروی چرخشی(گشتاور) قرار میگیردوتنش جوش ولوله در هر دوحالت باهم مقایسه میشود.
بار دیگر لوله ها ضعیف طراحی شده (در عمل مثل زنگ زدگی وپوسیدگی) وهمان دو مرحله اعمال بار کششی وچرخشی صورت میگیرد ونتایج ثبت ومقایسه میشود.
طراحی ومدلسازی جوش باتمام جزییات بسیار مهم است.پروژه را به صورت فیلم یا پی دی اف با تمام جزییات میخواهم.


+8500
+93340

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.