کد نیاز دارم در زبان سی شارپ نیاز به ارسال برنامه نیست فقط کد لطفا فقط کسایی که با سی شارپ اشنا هستن پیشنهاد بدن

برای این درخواست 22   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:


لطفا به عکس دقت کنید یه فرمی در برنامه سی شارپ طراحی کردم میخوام با کلیک کردن روی گزینه  red با انتخاب رنگ قرمز رنگ نوار منو تغییر کند و گزینه موردنظر علامت‌دار شود کنار گزینه مدنظر تیک بخورد موقعه اجرای برنامه فقط کد برام بفرسیتد و بگین چیکار کنم روی برنامه انجام میدم اگ موقعه اجرا جواب مدنظرمو داد هزینه تقدیم می کنم 

برنامه خیلی سادس


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

احسان تهرانی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

امتیاز 9.87 (ممتاز)ممتاز از 146 رای
پروژه موفق : 191
رتبه: 29
یک سال پیش

&Masoud&

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 7.71 (بسیار خوب)بسیار خوب از 7 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 13192
یک سال پیش
+8500
+115070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.