حرکت رندم واک (یک بعدی و دو بعدی)در متلب

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


میخ واهیم دو حرکت را با کدنویسی در متلب شبیه سازی کنیم.  نیازی به دانش در این باره نیست. توضیحات لازم به مجری داده میشود.

نوع اول حرکت رندم واک در یک بعد و دو بعد است. به این شکل که ذره با احتمال های یکسان به جهت ها حرکت می کند. و حرکت بعدی که آن هم شبیه به رندم واک است اما با این تفاوت که احتمال حرکت در جهات دیگر یکسان نیست. بلکه وجوپ عامل خارجی (مثل اعمال میدان field) و ... باعث میشود حرکت از حالت دیفیوژن (پخش) به حرکت دیفیوژن و دریفت تغییر کند. در اصل کد تغییر زیادی لازم نیست ایجاد شود. در این زمینه اوضیحات لازم را میدهم که بعد از ایجاد عدد رندم و قرار دادن محدوده ی ۰.۵ برای انتخاب اینکه ذره به جلو برود یا به سمت عقب , این قسمت از کد تغییر می کند.

برای دید بیشتر , معادله ی مرتبط به هر حرکت هم در اختیار قرار میگیرد. که اولی همان معادله ی پخش است و دومی معادله ی دیفیوژن-دریفت. 

سپس باتوجه به نمودار مسیر حاصل از ران کردن کد های متلب بدست آمد. یک پارامتر را هم می خواهیم اندازه بگیریم که مربوط به نسبت شعاع ژیراسیون و محیط حرکت است . در واقع به مفعوم یونیورسالیتی توقع داریم برسیم. در ارتباط با این بخش توضیحات بیشتر در اختیار قرار میگیرد. 

قبلا به نوعی این پارامتر را تنها برای حرکت رندم واک دو بعدی شبیه سازی و محاسبه شده. برای دید یا مقایسه ی نتیجه ی شبیه سازی تان , در اختیار قرار داده میشود. 

اشنایی با کدنویسی در متلب  لازم می باشد.


+8500
+93340

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.