ترجمه فارسي به انگليسي (رشته کامپيوتر)

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

حدود 6 صفحه (3400 کلمه) متن فارسي هست که ميخوام به انگليسي ترجمه بشه. کيفيت کار بسيار بسيار مهم هست و مترجم محترم حتما بايد تسلط کافي به زبان انگليسي داشته باشه و با اصطلاحات مهندسي کامپيوتر آشنايي داشته باشه. قيمت هم به ازاي هر صفحه حدود 7 هزارتومان هست (يعني کلا 40 هزارتومان) يک فايل تست از متن اصلي پيوست کردم. لطفا مترجم محترم ابتدا اين فايل رو ترجمه کنند و اگر ترجمشون خوب بود پروژه رو تاييد مي کنم تا شروع به کار کنن. بسيار ممنون


زیرساخت:
Microsoft Word


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

brave

کاربر عادی

کاربر عادی

44,000 تومان

امتیاز 8.84 (عالی) از 24 رای
پروژه موفق : 25
رتبه: 319
پنج سال پیش

آرش تارافر

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 122920
پنج سال پیش
+8500
+41621

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.