PHP کار آشنا به وردپرس و ووکامرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام جهت ايجاد تغييراتي کوچک در برخي کدهاي وردپرس و ووکامرس نياز به يک همکار داريم. آشنايي کامل با ووکامرس و وردپرس و PHP لازم و ضروري است و اما کار زمانبر نيست براي همين نياز به فردي با توانايي مناسب داريم که در زمان کم و قيمت کم بتواند کار را تمام کند. در صورتي که توانايي نوشتن ماژول وردپرس و ... هم داريد حتما بنويسيد. کار و تجربه عملي اگر داريد حتما بفرماييد. سلام دوست خوبم براي شروع يک پروژه بسيار کوچک که انشااله توانايي خوبي داريد و پيشنهاد قيمت و زمان بهتري هم خواهيد داشت. تاکيد اينکه بنده علاقه دارم براي تمام کارهايم با يک نفر فرد متعهد و با اخلاق کار کنم چون تسک هاي بزرگ هم داريم که بعد اين آزمون کوچک باهم کار خواهيم نمود. در وردرپرس و افزونه ووکامرس: براي بخش کارمزد افزونه تخفيف را woocommerce-bulk-discount به کارمزد تغيير داده شده است يعني در بخشي که قرار است بصورت تخفيف مبلغ کسر شود, مبلغ اضافه ميشود,اتفاقا در صدور فاکتور در رديف کالا, مشکلي وجود ندارد و بدرستي کارمزد اضافه ميشود اما در جمع کل سبد خريد دوباره مبلغ کسر ميشود و بشکلي که انگار مبلغ کالا به صورت تخفيف محاسبه شده, بيان ميشود. در تصوير هم مشخص است. http://s5.picofile.com/file/8147425292/Error.JPG لطفا پيشنهاد قيمت و زمان را بفرماييد.


زیرساخت:
php , وردپرس, ووکامرس


قابل تحویل:

+8500
+47270

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.