انجام تنظیمات WIREGUARD بر روی سرور مجازی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلاو و وقت بخیر خدمت فریلنسرهای عزیز

بنده یک وی پی اس دارم و روی اون  wireguard  رو نصب کردم و درحال حاضر کار هم میکنه.

یکسری امکانات اضافه و تنظیمات میخوام براش انجام بشه:

- نصب دی ان اس روی سرور طوری که وایرگارد از اون استفاده کنه و آی پی ایران در سایت های  DNS LEAK TEST مشخص نباشه.(در حال حاضر مشخصه و یکی دو تا از روترهای لیستی که این سایتها نشون میدن مال ایران هستش)

- نصب KILL SWITCH برای سیستم عامل شخصی خودم (لینوکس اوبونتو) - طوری که اگه وی پی ان قطع شد، دیگه نشه به اینترنت وصل شد. یعنی اینجوری نباشه که وی پی ان قطع بشه ولی اینترنت وصل باشه و آی پی ایران توی سایتی که آدم داره کار میکنه لو بره.

-  اگه امکانش باشه نوشتن یک برنامه لینوکسی که بتونه یک آیکن بالای ساید بار صفحه نمایش بده و مشخص کنه که اتصال وایرگارد برقراره یا نه 

* عزیزانی که تجربه کار با وایرگارد و راه اندازی دی ان اس روی اون و همچنین کیل سویچ رو دارن پیام بدن

* بنده خودم تا حدودی کار کردم با این ها ولی میخوام یه حرفه ای وقت بذاره و بهم آموزش هم بده که چیکار کرده و چطور کار میکنه 

* برای کسی که تسلط کامل داشته باشه، همزمان خیلی خوب آموزش بده و خوش اخلاق باشه،  پاداش ارزنده ای در نظر گرفته میشه!‌

موفق و پرنشاط باشید


+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.